Koučingas ir savirealizacija

Koučingo sesijų metu dažnai paliečiama savirealizacijos tema. Koučingas gali padėti atrasti stiprybes, atpažinti savo potencialą, išgirsti savo širdies balsą ar vidinį kvietimą, išsigryninti savo viziją, kryptį ir efektyviau siekti savo tikslų, judėti link norimo gyvenimo vizijos.

Koučingas ir savirealizacija

Savirealizacija gražus ir gan nemažai mistikos turintis žodis, kuris sparčiai populiarėja mūsų visuomenėje. Atrodo, kad visi ieško savirealizacijos, tačiau kas taip iš tiesų yra? Kiekvienam žmogui savirealizacija reiškia skirtingus dalykus, tačiau dauguma savirealizaciją apibūdina kaip jausmą, kuomet mėgaujuosi savo veikla, jaučiu, kad atskleidžiu save, užsiimu prasminga veikla ir iš to gerai uždirbu.

Taip pat galima sakyti, kad savirealizacija ateina tuomet, kai žmogus gyvena pagal savo vertybes, tikslus, realizuoja savo vidinį potencialą. Koučingas padeda eiti per šį procesą, padeda atrasti savo stiprybes ir atpažinti savo talentus, gebėjimus, pomėgius, sąmoningai suvokti savo turėtas patirtis, įgytas žinias ir padeda visa tai apjungti į gražią visumą.

Koučingas labai vertingas savirealizacijos kelionėje, nes padeda klientui kryptingai link jos judėti, suteikia įrankius, palaikymą, kurie yra be galo reikalingi norint pasiekti savo tikslus, išdrįsti daryti drąsius sprendimus ir kurti savo gyvenimą norima kryptimi. Koučingas gali būti naudingas tiek asmeniniam, tiek profesiniam augimui, nes padėti žmonėms rasti kelią link savo svajonių ir norimo gyvenimo.

Patiko? Pasidalink arba išsisaugok

Facebook
Linkdin
Siųsti el. paštu
Atsispausdinti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.