PSICHOTERAPIJA

Kartu ieškome būdų kaip susitvarkyti su kylančiomis emocijomis ir problemomis. Saugus terapinis santykis yra efektyvios psichoterapijos pagrindas.

Konsultacijų metu stengiuosi suprasti ir pajausti tai, kas vyksta Jūsų pasaulyje bei padėti Jums geriau suprasti save, savo poreikius, juos atliepti, išjausti ir transformuoti kylančias emocijas, patiems atrasti atsakymus. 

Kartu ieškome būdų kaip susitvarkyti su kylančiomis emocijomis ir problemomis. 

Konsultuoju suaugusiuosius nuo 18 metų.

Psichoterapija

Kaip vyksta sesijos?

 

Visų pirma susitinkame įvadinei sesijai, kurios metu aptarsime Jūsų situaciją ir galimą tolimesnį bendravimą. Įvadinė sesija leidžia Jums geriau pažinti mane ir mano darbo stilių, nuspręsti, ar norėsite tęsti sesijas toliau. Sesijos metu pateiksiu Jums tolimesnio darbo rekomandacijas. 

Toliau dėl individualių konsultacijų plano ir trukmės derinamės individualiai su kiekvienu klientu. Kartu ieškome būdų kaip susitvarkyti su kylančiomis emocijomis ir problemomis. Saugus terapinis santykis yra efektyvios psichoterapijos pagrindas. Konsultacijų metu stengiuosi suprasti ir pajausti tai, kas vyksta Jūsų pasaulyje bei padėti Jums geriau suprasti save, savo poreikius, juos atliepti, išjausti ir transformuoti kylančias emocijas, patiems atrasti atsakymus. 

 

Daugiau apie terapiją

 

Savo darbe apjungiu įvairių terapijos sričių metodus, daugaiusia remiuosi kognityvine elgesio terapija. 

Kognityvinė elgesio terapija (KET) yra šiuolaikinė, moksliškai pagrįsta psichoterapijos rūšis.

Kognityvinės ir elgesio terapijos pagrindą sudaro moksliškai įrodytas faktas, kad žmogaus savijautą nulemia jo mąstymas. Tai, kaip jaučiamės, priklauso ne nuo to, kas mums nutinka, o nuo to, kaip mes tai suprantame ir interpretuojame. 

Mes įpratę manyti ir sakyti atvirkščiai: įvykiai arba kiti žmonės priverčia mus pykti, liūdėti, nerimauti ar džiaugtis. Tačiau skirtingi žmonės, patekę į tokią pačią situaciją, gali ją suvokti skirtingai ir todėl išgyventi skirtingus jausmus.

Taigi, vienas iš svarbiausių kognityvinės ir elgesio terapijos tikslų yra suvokti kliento mąstymo ypatumus ir kaip jie lemia blogą jo savijautą, bei padėti keisti mąstymą ir elgesį siekiant elgesio pokyčių ir geresnės savijautos.

Pasikalbėkime, su kokiais iššūkiais susiduri?

Pateik savo kontaktus ir aš paskambinsiu Tau pasikalbėti apie iššūkius sukuriais susiduri, bei kaip asmeninės konsultacijos galėtų būti naudingos Tavo atveju. Pirmasis 30 min trukmės skambutis yra nemokamas. 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.