PSICHOTERAPIJA

Sveiki, esu gydytoja psichoterapeutė Ugnė Lindžiūtė.

Specializuojuosi šiose temose:

 • Savivertės ir pasitikėjimo savimi stiprinimas,
 • Darbas su perfekcionizmu,
 • Savo poreikių atpažinimas ir patenkinimas,
 • Savo emocijų pažinimas ir mokėjimas su jomis būti,
 • Gilumis savęs, savo įsitikinimų pažinimas ir ribojančių įsitikinimų keitimas.
 • Nerimas ir nerimo sutrikimai,
 • Panikos sutrikimas (pasikartojančios panikos atakos).

Tai yra pagrindinės sritys, dėl kurių galite į mane kreiptis. Galime dirbti ir kitomis jums svarbiomis temomis. Tokiu atveju kreipkitės individualiai ir pasikalbėsime dėl darbo kartu galimybių. 

Psichoterapijos metu kartu ieškome būdų kaip susitvarkyti su kylančiomis emocijomis ir problemomis. Saugus terapinis santykis yra efektyvios psichoterapijos pagrindas.

Konsultacijų metu stengiuosi suprasti ir pajausti tai, kas vyksta Jūsų pasaulyje bei padėti Jums geriau suprasti save, savo poreikius, juos atliepti, išjausti ir transformuoti kylančias emocijas, patiems atrasti atsakymus. 

Kartu ieškome būdų kaip susitvarkyti su kylančiomis emocijomis ir problemomis. 

Konsultuoju suaugusiuosius nuo 18 metų.

Mano išsilavinimas:

 • Gydytoja psichoterapeutė. Kognityvinė elgesio psichoterapija.
  4 metų trukmės podiplominės studijos Lietuvos sveikatos mokslų universistete
  Specializcijos sritys: Kognityvinė-elgesio terapija, Dialektinė elgesio terapija (DBT), Priėmimo ir įsipareigojimo terapija (ACT), Schemų terapija, darbas su asmenybės sutrikimais.
 • Medicinis gydytoja, MD
  6 metų magistro laipsnį suteikiančios studijos Lietuvos sveikatos mokslų universistete.
 • Tai pat žinias gilinau Koučingo (ICF patvirtintos programos Lietuvoje ir JAV), Meditacijų vedimo, Emocijų paleidimo (Sedona method) srityse. Daugiau informacijos galite rasti meniu skiltyje „Apie mane”
Psichoterapija

Dažniausiai užduodami klausimai

Jei turi kitų klausimų - susisiekime ir mielai į juos atsakysiu

Sesijos trukmė 50 minučių.

Vienos sesijos kaina 80 eurų.

Bendravimo trukmė priklauso nuo kiekvieno kliento situacijos ir poreikių.

Kognityvinė elgesio terapija yra mokslu patvirtinta psichoterapijos kryptis, kuri yra orientuota į geriausio resultato pasiekimą per trumpą laiką. Sesijų tikslas išspręsti kylančius sunkumus.

Kartais galime susitikti keletui sesijui. Vidutiniškai su vienu klientu dirbame apie 10 sesijų. Pagal kliento poreikį kartais dirbame metus ir ilgiau.

Viskas kas vyksta sesijų metu lieka tik tarp kliento ir terapeuto. Pasitikėjimas tarp terapeuto ir kliento yra labai svarbus terapijos sėkmės veiksnys. Esu įsipareigojusi laikytis griežto konfidencialumo.

Išimtis taikoma tik tais atvejais, kai gręsia pavojus kliento ar jo aplinkinių gyvybei. Bendradarbiaudama su klientu visada informuoju apie bet kokias galimas išimtis.

Šiuo metu visas sesijas vedu online, video skambučių formatu. 

Ar sesijos online tokios pačios efektyvios? Mano klientai bendravimą online vertina puikiai. Tai taip pat duoda lanktumo, sutaupo laiko, leidžia sesijas turėti iš bet kurios pasaulio vietos.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.