PSICHOTERAPIJA

Konsultuoju suaugusiuosius nuo 18 metų, susiduriančius su įvariomis problemomis:

  • patiriančius nerimą,
  • panikos atakas,
  • susiduriančius su nemiga,
  • norinčius sustiprinti pasitikėjimą savimi.
Psichoterapija

Kognityvinė elgesio terapija (KET) yra šiuolaikinė, moksliškai pagrįsta psichoterapijos rūšis.

Kognityvinės ir elgesio terapijos pagrindą sudaro moksliškai įrodytas faktas, kad žmogaus savijautą nulemia jo mąstymas. Tai, kaip jaučiamės, priklauso ne nuo to, kas mums nutinka, o nuo to, kaip mes tai suprantame ir interpretuojame. 

Mes įpratę manyti ir sakyti atvirkščiai: įvykiai arba kiti žmonės priverčia mus pykti, liūdėti, nerimauti ar džiaugtis. Tačiau skirtingi žmonės, patekę į tokią pačią situaciją, gali ją suvokti skirtingai ir todėl išgyventi skirtingus jausmus.

Taigi, vienas iš svarbiausių kognityvinės ir elgesio terapijos tikslų yra suvokti kliento mąstymo ypatumus ir kaip jie lemia blogą jo savijautą, bei padėti keisti mąstymą ir elgesį siekiant elgesio pokyčių ir geresnės savijautos.

 

Dėl individualių konsultacijų plano ir trukmės derinamės individualiai su kiekvienu klientu.

Kognityvinė ir elgesio terapija gali padėti visiems norintiems pagerinti savo psichologinę savijautą, padidinti atsparumą stresui, išmokti sėkmingiau spręsti problemas ir laimingiau gyventi.

Pasikalbėkime, su kokiais iššūkiais susiduri?

Pateik savo kontaktus ir aš paskambinsiu Tau pasikalbėti apie iššūkius sukuriais susiduri, bei kaip asmeninės konsultacijos galėtų būti naudingos Tavo atveju. Pirmasis 30 min trukmės skambutis yra nemokamas. 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.