Motinystė pilna intensyvių emocijų, tiek pozityvių, tiek negatyvių. Tarp jų pyktis, neviltis, gėda, nuolatinis nerimas, nusivylimas savimi, kaltė, kad kažką darau ne taip susipynę kartu su mamiška laime ir nuostabiomis akimirkomis, kurias gali padovati tik vaikai.

- Pyktis, nes peržengtos mano ribos, mane užgauna, nepatenkinti mano poreikiai. Kartais atrodo, kad pyktis toks stiprus, kad nebesusivaldysiu. Atrodo, kad visas pasaulis slysta iš po kojų ir pradedi abejoti, ar dar save kontroliuoji.
- Vienišumo jausmas, nors jau ir nesi viena, bet atrodo, kad likai viena ir niekas tavęs nesupranta.
- Kaltė, kad blogai auginu, kad blogai auklėju, kad nesusitvarkau tiek namų, tiek ir su savimi.
- Gėda, kad turiu jausmus kurių "turėčiau neturėti". Gėda už pykčio priepuolius. Kad nesu mama, kuria visada norėjau būti. Dėl to, kaip mano vaikai elgiasi ir dėl to, kaip į tai reaguoju aš.
- Nusivylimas savim ir tuo kokia mama esu, kad kitoms sekasi geriau, kad kitos derina ir veiklas ir save realizuoja, o va man nepavyksta.
Kartais nenorimos emocijos užlieja taip stipriai, kad nebeaišku nei ką daryti, nei ką su savimi daryti.

Seminarą veda

Ugnė Lindžiūtė yra profesionali koučingo specialistė (ICF), gydytoja psichoterapeutė (LSMU, Kognityvinė ir elgesio terapija), sertifikuota emocijų paleidimo instruktorė, sertifikuota meditacijų fasilitatorė, lektorė, kuri jau daugiau nei 7 metus dirba su moterimis. 

Mano dukrytei beveik 3 ir emocijų mūsų namuose gausu! Puikiai pažįstu visus jausmus apie kuriuos kalbu, nes pati savo kailiu juos patyriau. 

Kol spaudžiam savyje emocijas, net jei neparodom to vaikams, jie tai jaučia. O kai mes užstringam savo emocijose ir mintyse – nebeesam dabarties akimirkoje su savo vaikais. Užstingame ir nebegalime būti tomis mamomis, kuriomis norime būti. Nebegalime būti savimi ir džiaugtis savo gyvenimu. Bet viskas gali būti ir kitaip. Tam tiesiog reikia specifinių žinių ir praktikos. 


Papasakosiu ir praktiškai išbandysi naujus būdus, kaip elgtis sukilus intensyvioms emocijoms. Kaip palaikyti save. Kaip atrasti savo ašį ir vidinę ramybę, net kai siaučia emocijų audros.

Kuo daugiau praktikos ramybėje - tuo paprasčiau sukilus emocijoms. O ilgainiui ir emocijos tampa nebe tokios intensyvios.

Taip pat gausi rekomendacijas, kaip toliau praktikuoti šias būsenas, ką daryti iškilus sudėtingoms situacijoms.

Jauti, kad sunku išbūti su visomis emocijomis motinystėje?
Kartais nežinai kaip elgtis, kaip bendrauti su vaikais ir tuo pačiu kaip sau padėti?
Tuomet šis seminaras skirtas Tau.

Įsigyti seminaro įrašą

(SUNKIOS) EMOCIJOS MOTINYSTĖJE
KAIP SAU PADĖTI?

Šiuo metu kaina tik
9 eurai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.