fbpx

KOUČINGO SESIJOS

Asmeninė koučingo sesija – tai kitoks pokalbis tarp dviejų žmonių. Tai erdvė, kurioje gali išsiskleisti, būti savimi. Tai erdvė geriau pažinti save ir plėstis kaip asmenybei. 

Tai galimybė pamatyti situaciją iš naujos perspektyvos, nusistatyti tikslus, viziją, kryptį, ar tiesiog įnešti daugiau aiškumo į savo gyvenimą.

Sesijų metu užduodama klausimus padedu žmogui atrasti atsakymus savyje, didinti sąmoningumą, kryptingai siekti norimos savijautos ir norimų tikslų.

 Kiekvienas iš mūsų giliai viduje žinome ko norime ir kaip tai pasiekti, tačiau ne visada žinome kaip šiuos atsakymus rasti. 

Sesijų metu padedu žmonėms patiems rasti atsakymus, o tai duoda didelį užtikrintumą, aiškumą ir pasitikėjimą savimi.

Ugne Lindziute koucingas

ASMENINĖS KOUČINGO SESIJOS GALI PADĖTI

Geriau suprasti save ir savo norus

Labiau pasitikėti savimi

Greičiau pasiekti nusistatytus tikslus

Sukurti proveržį gyvenime

KAIP VYKSTA KOUČINGO SESIJA?

Koučingo sesijų metu nuoširdžiai bendraujame, užduodu įvairius mąstymą skatinančius klausimus, dalinsiuosi grįžtamuoju ryšiu. Visus atsakymus mes turime savo viduje. Svarbu mokėti ir norėti juos atrasti.

Tikrasis pokytis po sesijų įvyksta atradus atsakymus savo viduje. 

Būtent tai padedu klientams padaryti asmeninių koučingo sesijų metu – patiems atrasti atsakymus. 

Didžiausius pokyčius atneša ilgalaikis bendradarbiavimas, tačiau galime susitikti ir 1 – 2 sesijoms, priklausomai nuo Tavo poreikių.

Susitikimai vyksta online. Vienos koučingo sesijos trukmė 60 – 90 min

KAIP MANO KLIENTAI JAUČIASI PO SESIJŲ?

KOKIAS TEMAS GALIMA SPRĘSTI SESIJOSE?

Koučingo sesijų galima spręsti įvairius gyvenimo klausimus. Pokalbiai koučingo stiliumi padeda įgyvendinti tai, kas mums yra svarbu, mažiau atidėlioti, drąsiau veikti. Temas, su kuriomis dirbu būtų galima įvardinti kaip 4S:

  • santykiai (tiek su savimi, tiek su kitais),
  • savirealizacija,
  • sveikata,
  • stabilumas (finansai).

 

„Visada svarbu aiškiai įsivardinti, ko savo gyvenime aš noriu, kas man yra svarbu šiame gyvenimo etape ir nepamiršti šių pačių svarbiausių dalykų kasdienybėje. Būtent jais vadovautis ir jų pagrindu priimti sprendimus.“

Ieškant būdų, kaip jas įveikti atrandami ribojantys įsitikinimai, kurie stabdo asmens augimą ir pažangą. Vidinio dialogo metu žmogus nelinkęs abejoti tiesiomis, kurias sau kalba, o tai gali būti seniai įaugę įsitikinimai – „negaliu to padaryti“, „man nepavyks“, „jei negaliu padaryti tobulai, geriau iš vis nedaryti“, „šių dalykų suderinti neįmanoma“ ir kt. Labai sunku tokius įsitikinimus atrasti vienam. Kito žmogaus užduotas klausimas padeda pamatyti savo situaciją kitu kampu, lyg stebėtojui ir kritiškiau ją vertinti.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.