KOUČINGO SESIJOS

Asmeninė koučingo sesija – tai kitoks pokalbis tarp dviejų žmonių. Tai erdvė, kurioje gali išsiskleisti, būti savimi. Tai erdvė geriau pažinti save ir plėstis kaip asmenybei. 

Tai galimybė pamatyti situaciją iš naujos perspektyvos, nusistatyti tikslus, viziją, kryptį, ar tiesiog įnešti daugiau aiškumo į savo gyvenimą.

Sesijų metu užduodama klausimus padedu žmogui atrasti atsakymus savyje, didinti sąmoningumą, kryptingai siekti norimos savijautos ir norimų tikslų.

 Kiekvienas iš mūsų giliai viduje žinome ko norime ir kaip tai pasiekti, tačiau ne visada žinome kaip šiuos atsakymus rasti. 

Sesijų metu padedu žmonėms patiems rasti atsakymus, o tai duoda didelį užtikrintumą, aiškumą ir pasitikėjimą savimi.

Ugne Lindziute

Asmeninės koučingo sesijos gali padėti

Geriau suprasti save ir savo norus

Labiau pasitikėti savimi

Greičiau pasiekti nusistatytus tikslus

Sukurti proveržį gyvenime

Kaip vyksta koučingo sesija?

Koučingo sesijų metu nuoširdžiai bendraujame, užduodu įvairius mąstymą skatinančius klausimus, dalinsiuosi grįžtamuoju ryšiu. Visus atsakymus mes turime savo viduje. Svarbu mokėti ir norėti juos atrasti.

Tikrasis pokytis po sesijų įvyksta atradus atsakymus savo viduje. 

Būtent tai padedu klientams padaryti asmeninių koučingo sesijų metu – patiems atrasti atsakymus. 

Didžiausius pokyčius atneša ilgalaikis bendradarbiavimas. Sesijų paketą gali rinktis priklausomai nuo Tavo poreikių, nuo 1 mėnesio trukmės programos iki bendravimo pusę metų ir ilgiau.

Susitikimai vyksta online. Vienos koučingo sesijos trukmė 60 min.

Kokias temas galima spręsti sesijose?

Koučingo sesijų galima spręsti įvairius gyvenimo klausimus. Pokalbiai koučingo stiliumi padeda įgyvendinti tai, kas mums yra svarbu, mažiau atidėlioti, drąsiau veikti. Temas, su kuriomis dirbu būtų galima įvardinti kaip 4S:

  • santykiai (tiek su savimi, tiek su kitais),
  • savirealizacija,
  • sveikata,
  • stabilumas (finansai).

 

„Visada svarbu aiškiai įsivardinti, ko savo gyvenime aš noriu, kas man yra svarbu šiame gyvenimo etape ir nepamiršti šių pačių svarbiausių dalykų kasdienybėje. Būtent jais vadovautis ir jų pagrindu priimti sprendimus.”

Ieškant būdų, kaip jas įveikti atrandami ribojantys įsitikinimai, kurie stabdo asmens augimą ir pažangą. Vidinio dialogo metu žmogus nelinkęs abejoti tiesiomis, kurias sau kalba, o tai gali būti seniai įaugę įsitikinimai – „negaliu to padaryti“, „man nepavyks“, „jei negaliu padaryti tobulai, geriau iš vis nedaryti“, „šių dalykų suderinti neįmanoma“ ir kt. Labai sunku tokius įsitikinimus atrasti vienam. Kito žmogaus užduotas klausimas padeda pamatyti savo situaciją kitu kampu, lyg stebėtojui ir kritiškiau ją vertinti.

 

ugne-lindziute
Niekas negali parodyti auksinio rakto į laimę kitam, tai slypi kiekvieno iš mūsų viduje. Bet reikia mokėti tuos atsakymus išgirsti. 

Asmeninės sesijos padeda išgirsti save ir tikslingai keliauti tikslų ir norimos būsenos link. Labai svarbu nurimti, priimti save tokį, koks esi ir išdrįsti ieškoti sprendimų, daugiau pasitenkinimo gyvenime. Čia aš galiu padėti.
 
Puikiai prisimenu tą nekantrumą ir malonų jaudulį pradėdama savo koučingo kelionę. Visada džiaugiuosi naujomis pradžiomis, kurios gali atnešti tiek daug gražių pokyčių!
 

Klienčių atsiliepimai

Ugnės konsultacijos man padėjo save pažinti ir atrasti kamavusių problemų sprendimus. Turbūt vertingiausia pamoka, kurią mane išmokė Ugnė, pačiai mokėti rasti atsakymus į mano problemas. Atrodo toks paprastas jos klausimas “O kas blogiausio atsitiktų, jei taip padaryčiau…”, man ne vieną problemą padėti pamatyti kitu kampu. Ugnės asmenybė sužavėjo savo pozityvumu, draugiškumu, labai paprastu ir lengvu bendravimo būdu. Esu pakankamai išranki ir priekabi klientė, tačiau Ugnės atveju tik patys geriausi atsiliepimai
Rasa Barčaitė
Ugnė išties daug padėjo siekiant aiškumo ir krypties. Net pati nesitikėjau, jog koučingas gali šitiek man padėti. Ugnė labai supratinga, paremia ir paskatina. Kai reikia, duoda išsikalbėti, o kai reikia, užduoda protingus klausimus, kurie padeda man suprasti kryptį ir prieiti naudingų išvadų apie save. Sesijų metu suradau, koks požiūris į sveiką gyvenseną mano atveju yra naudingiausias ir maloniausias bei suradau būdų, kaip atrasti laiko savo side hustle vystymui užimtoje darbotvarkėje. Ačiū, Ugne!
Gabrielė Mockutė
Absoliučiai nuostabi priimanti erdvė, kurią kuria Ugnė! Nuoširdus bendravimas, tikrumas, atsidavimas veiklai. Labai rekomenduoju žmonėms, kurie nori susivokti, pažinti save ir būti išklausyti. Tai toookia terapija! Ačiū Ugne už tai, kad galiu būti išgirsta! Ačiū už palaikymą! Tu nuostabi!
Diana
Diana Vonžodaitė
Ugnė yra tas žmogus, kuris labai nuoširdžiai rūpinasi kitų laime Visuomet labai atidžiai išklauso, pastebi kertinius momentus ir klausimais pakreipia tiesiai ten, kur reikia Visuomet labai gerą ją sutikti
Indrė
Indrė Marija Ribačauskaitė
Kartu su Ugne turėjome tik 3 valandas kartu, tačiau jų metu sugebėjome kartu išspręsti bei išlaisvinti klausimus ir jausmus, kurie manyje nusėdę ne vienerius metus. Esu labai dėkinga Ugnei už pagalbą sprendžiant klausimus, kuriuose atrodo nebūdavo atsakymo, o jei jis būdavo, manęs netenkindavo, tačiau sesijų metu į viską pažiūrėdavome dar kitu kampu ir atrodo visas paveikslas nusidažydavo ryškesnėmis spalvomis. Didžiausia vertė, kurią išsinešu iš mūsų laiko kartu – konkretūs įrankiai, kuriuos naudoju kiekvieną dieną įvairiose gyvenimo situacijoje ir jų dėka galiu sąžiningai ir aiškiai priimti sprendimus bei situacijas ar kylančius iššūkius. Ačiū Ugnei už šią nuostabią pažintį.
Brigita Pakalnienė
Su Ugne, rekomendavus draugei, susipažinau, galima sakyti, iš smalsumo. Tuo savo gyvenimo laikotarpiu po truputį ėmiau peržiūrėti savo kasdienybę, lūkesčius, ambicijas, baimes. Po per pirmą sesiją Ugnės užduotų klausimų, pajutau, kad ji yra tas žmogus, kuri turi galios padėti atpažinti ženklus, kodėl nepasitikiu savimi, kritikuoju save kiekviename žingsnyje ir vis nukrypstu nuo vidinio kurso. Po keleto mūsų sesijų visas vidus tiesiog aptirpo nuo giliai viduje užslėptų, nepatogių atpažinimui jausmų: kad esu išdresiruota/užsiprogramavusi patikti kitiems ir kad savo vertę jaučiu tik įdėdama daug darbo ir pastangų, atiduodama viską, ką turiu dėl kitų siekių ir tikslų, dėl ko vis save nualinu. Nenorėjau įsiklausyti į vidinius poreikius, o jei ir įsiklausydavau – niekaip jų neišpildydavau. Padedant Ugnei, pradėjau dirbti su savo emocijomis, nuostatomis, ėmiau atpažinti kūno siunčiamus signalus ir išmokti juos skaityti. Net graudinuosi rašydama šiuos žodžius, kadangi kiekvienas mūsų susitikimas man lyg vaistai sielai.
Keletas svarbiausių pokyčių, kurie įvyko mano gyvenime, per beveik keturis mūsų pažinties mėnesius: 1) išdrįsau kreiptis į daktarus, ką ilgai atidėliojau; 2) pradėjau atpažinti savo emocijas, dėl ko stipriai sumažėjo užkandžiavimas ir betikslis naršymas internete bei išaugo produktyvumas ir energijos lygis; 3) ėmiau dažniau sakyti „ne“, nors tai iš manęs pareikalauja daug vidinių jėgų ir milžiniško darbo su savimi; 4) išmokau keisti požiūrį į tai, kas man kelia baimes; 5) puoselėjant vidinius namus, pradėjau žymiau daugiau dėmesio skirti ir išorinei aplinkai.
Simona
Turėjau ne vieną koučingo sesiją pas Ugnę ir tai visada būna didelis žingsnis link atsakymo, kurio ieškau. Kad ir kokia tema bebūtų, po mūsų pokalbio visada aiškiai pamatau, ko noriu/nenoriu, koks kelias laukia iki mano tikslo. Labai vertinu Ugnę, kad visada išlieka objektyvi ir suinteresuota į kliento asmeninį tobulėjimą. Jaučiuosi lyg su jos užduodamais klausimais pati būčiau išsprendusi problemas, o tai sukelia didžiulį pasitikėjimą savimi. Ačiū Tau, Ugne, ir iki kitų kartų.
Liucija
Liucija Sejonaitė
Noriu padėkoti Ugnei už profesionalumą, ramybę, gerai suformuluotus klausimus. Rekomenduoju kas nori gilintis į save ir rasti atsakymus Ugnė nuostabi, įkvepianti specialistė, išmananti savo savo darbą. Dėkoju ♥️
Daiva Lydekienė
Gerbiamoji Ugnė, nuoširdžiai noriu padėkoti Jums. Per trumpą laiką jūs padejote man suprasti, kas atrodė akivaizdu, tačiau verdama savo pačios minčių sraute aš negalėjau to pamatyti pati.
Liudmila Kučinskienė
Ugnė turi įgimtą savybę "jausti žmones" ir jiems padėti. Jos žinios, taikomi įvairūs psichologiniai bei koučingo metodai, padėjo rasti priežastis ir atsakymus į labai svarbius klausimus. Esu labai dėkinga Ugnei už profesionalią pagalba bei šiltą jos buvimą šalia reikiamu metu.
Audronė
Audronė Vaitkevičiūtė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.