APIE MANE

Ugnė Lindžiūtė

Sveiki, esu Ugnė Lindžiūtė.

2017 m. baigiau medicinos studijas LSMU, įgijau gydytojos kvalifikaciją.

2018 m. baigiau Baltijos koučingo mokyklą, Tarptautinės koučingo asociacijos (ICF) patvirtintą programą.

Šiuo metu studijuoju psichoterapiją LSMU – kognityvinę ir elgesio terapiją.

Mano gyvenime daugybė skirtingų ir spalvotų patirčių susipynę į labai savitą ir nuostabų patyrimą, davusį man neeilinį suvokimą apie gyvenimą ir save.

Nuo vaikystės domėjausi psichologija. Dar studijuodama mediciną pastebėjau, kad laimingi žmonės dažniausiai neserga, o daugumą ligų žmonės susikuria savo gyvenimo būdu – gyvendami ne tokius gyvenimus, kurie juos džiugintų, dirbdami darbus, kurie jiems nepatinka, neatskleisdami savo potencialo ir jausdami vidinį nepasitenkinimą gyvenimu.

Mano aistra padėti žmonėms suvokti savo tikruosius norus ir pasiekti savo tikslų. Tikiu, kad gyvenime svarbiausia klausytis širdies balso, gyventi tiesioje su savimi. Taip atsiskleidžia didžiausi mūsų talentai ir galime jaustis iš tiesų laimingi.

Niekas negali parodyti auksinio rakto į laimę kitam, tai slypi kiekvieno iš mūsų viduje. Tereikia mokėti tuos atsakymus išgirsti. Labai svarbu mokėti nurimti, priimti save tokį, koks esi. Ir išdrįsti ieškoti sprendimų.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.