APIE MANE

Sveiki, esu Ugnė Lindžiūtė.

2011 – 2017 Baigiau medicinos studijas Lietuvos sveikatos mokslų universitete, įgijau gydytojos kvalifikaciją (Medicinos gydytoja, MD).

2018 Profesionali koučingo specialistė. Baigiau Tarptautinės koučingo federacijos (ICF) patvirtintą koučingo programą.

2019 Koučingas grupėms. Grupinio koučingo programa pas Povilą Petraską, PCC.

2021 „Aš – MENTORIUS: įkvepiančių lyderių treniruotė” su Sauliumi Alksniu.

2021 Tapau viena iš populiariausių mentorių idialogue platformoje.

2021 – 2022 Emocijų paleidimo instruktorių mokymai pas Rytį Lukoševičių.

2020 – 2023 Šiuo metu studijuoju psichoterapiją (kognityvinę ir elgesio terapiją) Lietuvos sveikatos mokslų universitete.

 

 

Mano gyvenime daugybė skirtingų ir spalvotų patirčių susipynę į labai savitą ir nuostabų patyrimą, davusį man neeilinį suvokimą apie gyvenimą ir save.

Nuo vaikystės domėjausi psichologija. Dar studijuodama mediciną pastebėjau, kad laimingi žmonės dažniausiai neserga, o daugumą ligų žmonės susikuria savo gyvenimo būdu – gyvendami ne tokius gyvenimus, kurie juos džiugintų, dirbdami darbus, kurie jiems nepatinka, neatskleisdami savo potencialo ir jausdami vidinį nepasitenkinimą gyvenimu.

Mano aistra padėti žmonėms suvokti savo tikruosius norus ir pasiekti savo tikslų. Tikiu, kad gyvenime svarbiausia klausytis širdies balso, gyventi tiesioje su savimi. Taip atsiskleidžia didžiausi mūsų talentai ir galime jaustis iš tiesų laimingi.

Niekas negali parodyti auksinio rakto į laimę kitam, tai slypi kiekvieno iš mūsų viduje. Tereikia mokėti tuos atsakymus išgirsti. Labai svarbu mokėti nurimti, priimti save tokį, koks esi. Ir išdrįsti ieškoti sprendimų.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.