APIE MANE

Sveiki, esu Ugnė Lindžiūtė.

2011 – 2017 Baigiau medicinos studijas Lietuvos sveikatos mokslų universitete, įgijau gydytojos kvalifikaciją (Medicinos gydytoja, MD).

2018 Profesionali koučingo specialistė. Baigiau ICF (International Coaching Federation) patvirtintą koučingo specialistų ruošimo programą.

2019 Koučingas grupėms. Grupinio koučingo programa pas Povilą Petraską, PCC.

2021 „Aš – MENTORIUS: įkvepiančių lyderių treniruotė” su Sauliumi Alksniu. 2021 taip pat gavau apdovanojimą kaip viena iš populiariausių mentorių idialogue platformoje.

2022 Emocijų paleidimo instruktorė pas Rytį Lukoševičių.

2020 – 2024 Psichoterapija (Kognityvinė ir elgesio terapija) Lietuvos sveikatos mokslų universitetas. 

2023 – dabar savo žinias gilinu „Institute for COACHING MASTERY” Certification program by Alyssa Nobriga, Santa Monica, United States.

Trumpai apie mane

 

Mano gyvenime daugybė skirtingų ir spalvotų patirčių susipynę į labai savitą ir nuostabų patyrimą, davusį man neeilinį suvokimą apie gyvenimą ir save.

Nuo vaikystės domėjausi psichologija. Dar studijuodama mediciną pastebėjau, kad laimingi žmonės dažniausiai neserga, o daugumą ligų žmonės susikuria savo gyvenimo būdu – gyvendami ne tokius gyvenimus, kurie juos džiugintų, dirbdami darbus, kurie jiems nepatinka, neatskleisdami savo potencialo ir jausdami vidinį nepasitenkinimą gyvenimu.

Mano aistra padėti žmonėms suvokti savo tikruosius norus ir pasiekti savo tikslų. Tikiu, kad gyvenime svarbiausia klausytis širdies balso, gyventi tiesioje su savimi. Taip atsiskleidžia didžiausi mūsų talentai ir galime jaustis iš tiesų laimingi.

Niekas negali parodyti auksinio rakto į laimę kitam, tai slypi kiekvieno iš mūsų viduje. Tereikia mokėti tuos atsakymus išgirsti. Labai svarbu mokėti nurimti, priimti save tokį, koks esi. Ir išdrįsti ieškoti sprendimų.

Mano sertifikatai

LSMU baigiau 4 metų trukmės psichoterapijos mokymus. Psichoterapijos kryptis – Kognityvinė ir elgesio terapija. 
Man suteiktas kvalifikacijos laipsnis – Gydytoja psichoterapeutė

Mokymų metu taip pat gilinausi į šias psichoterapijų kryptis: Schemų terapija, Priėmimo ir įsipareigojimo terapija (ACT), Dialektinė elgesio terapija (DBT)

Sertifikatas_Koucingas_Koucingo_specialistu_mokymai_BKC_ICF

2018 m. baigiau ICF (International Coaching Federation) patvirtintą koučingo specialistų ruošimo programą „LEADER AS A COACH”
(ICF lietuviškai – Tarptautinė koučingo federacija, didžiausia pasaulyje koučingo specialistų organizacija, kurios siekis plėtoti profesionalų koučingą, skatinti koučingo profesionalų profesinį augimą. ICF specialistų mokymai tai „auksinis standartas” koučingo pasaulyje.)

Sertifikatas_Osho_meditaciju_centras

2018 m. baigiau meditacijų fasilitatorių programą, sertifikuotą pagal OSHO International Foundation, Switzerland

Sertifikatas_idialogue_mentoryste

2021 m. mokymai „Aš – mentorius: praktinė įkvepiančio lyderio treniruotė”

Sertifikatas_Emociju_paleidimo_instuktore

2022 m. baigiau Emocijų paleidimo instruktorių kursą pas Rytį Lukoševičių

Institute for Coaching Mastery

Šiuo metu savo žinias gilinu „Institute for COACHING MASTERY” Certification program by Alyssa Nobriga, Santa Monica, United States

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.