MEILĖS SAU VASARA

2 savaičių online kursas moterims

Ar norėtum priimti ir palaikyti save? Skirti kokybiško laiko sau? Jaustis energinga? Mintyse turėti palaikantį pokalbį su savimi?

Šis kursas gali tapti esmine šios vasaros patirtimi, kuri pakeis tavo santykį su savimi. Programos metu su meile sau ir per malonumą eisim gilyn į save

Dalyvaudama šioje programoje pradėsi vis labiau pati palaikyti save, sustiprės pasitikėjimas savimi, pradėsi jausti daugiau ramybės, užtikrintumo ir balanso gyvenime. 

Meilę sau būtina nuolat praktikuoti!

Šios programos esmė – ne žinios ir informacija, ką reikėtų daryti, o praktika. Ši programa sukurta taip, kad ji duotų ilgalaikius pokyčius. Darant nedidelius žingsnelius kiekvieną dieną pradėsi jausti vis daugiau meilės sau, o svarbiausia – procesas bus malonus.

Šiais laikais mes gauname labai daug informacijos, tačiau to negana. Net jei žinai daugybę būdų kaip save mylėti, ką turėtum sakyti, galvoti, ar daryti, svarbu tai – ką iš tikrųjų darai!

Programa sukurta taip, kad skiriant vos 15 min per dieną gautum puikius rezultatus. Svarbiausia – tavo noras dalyvauti ir noras sustiprinti ir puoselėti meilę sau. 

Kai mylime save:

 • Jaučiame daug daugiau laimės, meilės, laisvės, balanso jausmo savo gyvenime.
 • Galime kurti gražius mylinčius santykius su antra puse.
 • Galime kurti gražius, auginančius santykius su savo vaikais.
 • Vis geriau pažįstame save, savo, norus, poreikius, stiprybes ir talentus.
 • Vis geriau sekasi darbuose, veiklose, jaučiame, kad vis daugiau realizuojame save.
 • Stiprėja pasitikėjimas savimi, atsparumas kitų žmonių nuomonėms, pradedame jausti, kad esame savo gyvenimo kūrėjomis.

   

Tai tęstinė meilės sau programa, sukurta taip, kad visi įgūdžiai ir patirtys integruotųsi į tavo kasdienybę. 

Prisijunk prie programos jau dabar!

Ką veiksime kurso metu?

✔️ Kasdienės užduotys

Kiekvieną dieną gausi trumpą užduotį - praktiką, kuri padės tau nauju kampu pasižiūrėti į meilę sau. Šios užduotys padės tau į savo kasdienybę įnešti vis daugiau meilės sau.

Tau reikės skirti vos 15 minučių per dieną. Visos užduotys yra kruopščiai atrinktos ir kurso metu turės suminį, visuminį efektą.

Atlikdama užduotis išsigryninsi kas būtent tau yra meilė sau, ko reikia, kad jos būtų daugiau. Geriau pažinsi save, aiškiai įsivardinsi kas veikia būtent tau. Pradėsi jausti vis daugiau meilės sau ir pagerės tavo kasdienė savijauta.

✔️ Kokių užduočių laukti?

- Meditacijos. Per kvėpavimą ir meditaciją apgaubsi save meile. Skirsi laiko atsipalaidavimui, mokysiesi pripildyti save meile bet kokiomis aplinkybėmis.

- Koučingo klausimai. Koučingo klausimų pagalba geriau pažinsi save, savo meilės sau kalbą, atrasi tave stabdančius įsitikinimusi ir juos keisi.

- Emocijų paleidimo technika. Patirsi kaip emocijų paleidimo technika padeda susidraugauti su savo emocijomis ir patirti daugiau laisvės kasdienybėje.

- Įvairios saviugdos praktikos. Kurso metu gausi įvairių užduočių, kurias galėsi atlikti savo įprastos dienos metu, neskiriant tam papildomo laiko. Šios užduotys padės tau į kasdienes situacijas pažiūrėti naujomis akimis

✔️ Kokios temos bus kurse?

Mano asmeninis meilės sau receptas. Kur esu dabar? Kur noriu būti? Koks mano asmeninis meilės sau receptas? Koučingas grupėje.
Kaip sukurti mylintį ir palaikantį vidinį dialogą? Kas man trukdo iš tiesų mylėti save? Kokiais žodžiais kalbu su savimi? Afirmacijos (ne)veikia? Kaip kalbėti su savimi, kad gerai jaustis ir judėti link savo tikslų.
Meilė savo emocijoms. Kaip priimti savo emocijas? Kaip save mylėti visokią?

Šiuose užsiėmimuose pasidalinsiu dažniausiai moterims iškylančiais klausimais, abejonėmis ir ribojančiais įsitikinimais, bei kaip per tai pereiti.

✔️ Asmeninis dėmesys. Klausimai - atsakymai

Man svarbu, kad programa tau atneštų maksimalią naudą! Visos programos metu galėsi man rašyti tau iškylančius klausimus ir gauti mano atsakymus. Jei kils klausimų, pasidalinsiu patarimais, kaip programą ir užduotis geriausiai taikyti tavo asmeninėje situacijoje.

Dažniausiai užduodami klausimai

D.U.K.

Kokia nauda man dalyvauti?

Meilės sau išmokti per paskaitą neįmanoma. Ją reikia praktikuoti. Ši programa sukurta taip, kad ji duotų ilgalaikius pokyčius. Darant nedidelius žingsnelius kiekvieną dieną pradėsi jausti vis daugiau meilės sau, o svarbiausia – procesas bus malonus.

Mes dažnai užsisukame savo kasdienybėje ir pamirštame patį svarbiausią žmogų – save, esame pavargusios, skubame, rūpinamės savo artimaisiais, aplinkiniais žmonėmis, darbais. Ši programa sukurta taip, kad skirtum iš tiesų kokybiško laiko sau per labai trumpą laiką.

Kuo ši programa naudinga, jei ieškau savirealizacijos?

Savirealizacijos kelionė prasideda nuo meilės sau. Būtent meilė sau atidaro duris į savęs ir savo tikrųjų norų pažinimą. Jei ieškai savirealizacijos – ši programa gali būti puikus startas pajudėti link vidinių atsakymų ir savirealizacijos jausmo.

 

Ar ši programa man jei auginu mažus vaikus?

Tikrai taip! Buvimas mama reikalauja labai daug laiko, dėmesio ir atsidavimo šeimai. Tačiau mes negalim duoti tikrai kokybiškos meilės savo šeimai, jei nemokame mylėti savęs. Yra angliškas posakis „You can’t pour from an empty cup”. 

Ši programa sukurta taip, kad skiriant vos 15 minučių per dieną gautumėt realius ir apčiuopiamus pokyčius savo savijautoje. 

Jei esi mama – dabar puikus laikas skirti laiko sau. Laiminga, save mylinti mama užaugins laimingus vaikus. Su laiminga moterimi vyras namuose bus laimingas. 

Atostogausiu, turbūt negalėsiu dalyvauti?

Atostogos – puiki proga nerti į save. Programa unikali tuo, kad tau užteks vos 15 min per dieną. Jei atostogausi – dar idealiau, nes atsitraukusi nuo kasdienės rytinos galėsi nerti dar giliau į save.

O jei vis dėlto praleisi dalį praktikų – visos užduotys ir įrašai liks ir galėsi juos peržiūrėti tau patogiu metu.

Jei jauti, kad nori dalyvauti – nedelsk 

Šiuo metu į kursą gali prisijungti su nuolaida

55€

27€

Kursą veda Ugnė Linžiūtė

Labas! Esu sertifikuota koučingo specialistė ir emocijų paleidimų instruktorė. Pagal universitetinį išsilavinimą esu gydytoja besispecializuojanti psichoterapijoje.

Jau daugiau nei  5 metus vedu asmenines sesijas moterims ir pastebėjau, kad didžiausi pokyčiai moterų gyvenime įvyksta išmokus mylėti ir priimti save. Tai atsiliepia visose gyvenimo srityse – šeimoje, finansuose, santykiuose, darbe. Be to, meilė sau yra pirmasis (ir svarbiausias) žingsnelis savirealizacijos link!

 

Ugne Lindziute

Klienčių atsiliepimai

Pirmą kartą lankiausi Ugnės vedamame seminare "Meilė sau" ir taip nuostabiai pasijaučiau, tiek gerų emocijų pasikroviau. Iš Ugnės sklinda vidinė ramybė ir stiprybė, nuostabu, kad ji tuo dalinasi. Sėkmės ir iki pasimatymo!
Miglė Kiškionė
Nuostabus “Meilės sau vakaras" pakrauna geromis emocijomis, nuramina mintis, atpalaiduoja ir suteikia energijos visai ateinančiai savaitei.
Gintarė Radišauskienė
Absoliučiai nuostabi priimanti erdvė, kurią kuria Ugnė! Nuoširdus bendravimas, tikrumas, atsidavimas veiklai. Labai rekomenduoju žmonėms, kurie nori susivokti, pažinti save ir būti išklausyti. Tai toookia terapija! Ačiū Ugne už tai, kad galiu būti išgirsta! Ačiū už palaikymą! Tu nuostabi!
Diana
Diana Wind
Ugnė yra tas žmogus, kuris labai nuoširdžiai rūpinasi kitų laime, visuomet labai atidžiai išklauso, pastebi kertinius momentus ir klausimais pakreipia tiesiai ten, kur reikia.
Indrė
Indrė Marija Ribačauskaitė
Kartu su Ugne turėjome tik 3 valandas kartu, tačiau jų metu sugebėjome kartu išspręsti bei išlaisvinti klausimus ir jausmus, kurie manyje nusėdę ne vienerius metus. Esu labai dėkinga Ugnei už pagalbą sprendžiant klausimus, kuriuose atrodo nebūdavo atsakymo, o jei jis būdavo, manęs netenkindavo, tačiau sesijų metu į viską pažiūrėdavome dar kitu kampu ir atrodo visas paveikslas nusidažydavo ryškesnėmis spalvomis. Didžiausia vertė, kurią išsinešu iš mūsų laiko kartu – konkretūs įrankiai, kuriuos naudoju kiekvieną dieną įvairiose gyvenimo situacijoje ir jų dėka galiu sąžiningai ir aiškiai priimti sprendimus bei situacijas ar kylančius iššūkius. Ačiū Ugnei už šią nuostabią pažintį.
Brigita Pakalnienė
Noriu padėkoti Ugnei už profesionalumą, ramybę, gerai suformuluotus klausimus. Rekomenduoju kas nori gilintis į save ir rasti atsakymus Ugnė nuostabi, įkvepianti specialistė, išmananti savo savo darbą. Dėkoju ♥️
Daiva Lydekienė
Ugnė turi įgimtą savybę "jausti žmones" ir jiems padėti. Jos žinios, taikomi įvairūs psichologiniai bei koučingo metodai, padėjo rasti priežastis ir atsakymus į labai svarbius klausimus. Esu labai dėkinga Ugnei už profesionalią pagalba bei šiltą jos buvimą šalia reikiamu metu.
Audronė
Audronė Vaitkevičiūtė

Prisijunk į kursą

Pradžiau jau nuo rugpjūčio 1 dienos!

MEILĖS SAU VASARA

 • Dalyvavimas 2 savaičių kurse 
 • Kasdienės praktikos:
  • 14 skirtingų praktikų
  • Įrašai liks 3 mėnesius
 • Galimybė rašyti su savo klausimais

55€

27€

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.