Asmeninė terapinio koučingo programa
"90 dienų kelionė į savirealizaciją"

Papildomi bonusai

DSC07214-3
Niekas negali parodyti auksinio rakto į laimę kitam, tai slypi kiekvieno iš mūsų viduje. Bet reikia mokėti tuos atsakymus išgirsti. 

Asmeninės sesijos padeda išgirsti save ir tikslingai keliauti tikslų ir norimos būsenos link. Labai svarbu nurimti, priimti save tokį, koks esi ir išdrįsti ieškoti sprendimų, daugiau pasitenkinimo gyvenime. Čia aš galiu padėti.
 
Puikiai prisimenu tą nekantrumą ir malonų jaudulį pradėdama savo koučingo kelionę. Visada džiaugiuosi naujomis pradžiomis, kurios gali atnešti tiek daug gražių pokyčių!
 

Klienčių atsiliepimai

Ugnė yra tas žmogus, kuris labai nuoširdžiai rūpinasi kitų laime. Visuomet labai atidžiai išklauso, pastebi kertinius momentus ir klausimais pakreipia tiesiai ten, kur reikia.
Indrė
Indrė Marija Ribačauskaitė
Išverkiau upelius giluminio liūdesio ir bejėgiškumo, upelius džiaugsmo iš besąlyginio priėmimo jausmo. Ugnė kuria besąlyginį saugumą, savo ramybe ir atjauta gydo sielą. Galiu drąsiai teigti, kad Ugnė - sielos gydytoja, kuriai nuoširdžiai RŪPI. Esu praėjusi daugybę psichoterapijos sesijų, koučingo, heal’ingo, bet viena sesija su Ugne Lindžiūte man buvo pati svarbiausia ir giliausia, davusi daugiausiai. Nei vienas kitas sutiktas profesionalas neturėjo tokio gylio ir nesukūrė tokio saugumo, kaip ji. Jos ėjimas paskui klientą nukreipiant jį, leidimas išbūti, atrasti pačiam - stipriausi įrankiai. Ne vienas terapeutas man bandydavo įbrukti savo nuomonę, taisykles, o Ugnė lydėjo mane mano greičiu ir padėjo man pamatyti tai, ko nesugebėjau pamatyti pati. O jos profesionalios įžvalgos apie tai, kaip veikia mano nerimo/panikos mechanizmas, padėjo man nurimti, atsipalaiduoti ir išsinešti praktiškų sprendimo būdų, kuriuos galiu pritaikyti realiame gyvenime. Sužinojau ką iš tikrųjų reiškia išbūti su jausmais, ne tik teoriškai, bet ir patyrimiškai, nes Ugnė tai darė visos konsultacijos metu ir jos elgesys, įkūnijimas to ką kalba - mane palietė stipriausiai. Ir tai yra profesionalumas, kai terapeutas modeliuoja ir atspindi tai, apie ką kalba. Ši konsultacija man buvo absoliučiai neįkainojama. Ir dėkoju Dievui, kad susipažinau su Ugne bei patyriau kas iš tikrųjų yra besąlyginis priėmimas, empatija ir atjauta, pagarba ir profesionalumas kliento atžvilgiu. Dėkoju, Ugne, iš visos širdies, kuri atsivėrė tik Tavo dėka.
Diana Wind Vonžodaitė
Kartu su Ugne turėjome tik 3 valandas kartu, tačiau jų metu sugebėjome kartu išspręsti bei išlaisvinti klausimus ir jausmus, kurie manyje nusėdę ne vienerius metus. Esu labai dėkinga Ugnei už pagalbą sprendžiant klausimus, kuriuose atrodo nebūdavo atsakymo, o jei jis būdavo, manęs netenkindavo, tačiau sesijų metu į viską pažiūrėdavome dar kitu kampu ir atrodo visas paveikslas nusidažydavo ryškesnėmis spalvomis. Didžiausia vertė, kurią išsinešu iš mūsų laiko kartu – konkretūs įrankiai, kuriuos naudoju kiekvieną dieną įvairiose gyvenimo situacijoje ir jų dėka galiu sąžiningai ir aiškiai priimti sprendimus bei situacijas ar kylančius iššūkius. Ačiū Ugnei už šią nuostabią pažintį.
Brigita Pakalnienė
Su Ugne bendrauju beveik trejus metus, ir kiekviena sesija man kryptingai padeda išspręsti/apmąstyti save. Turbūt labiausiai gailiuosi, kad su Ugne nesusipažinau seniau, nes atrodo tiek metų praleidau galvodama ir užstrigdama problemose, kurių nebuvimas dabar man labai padėjo tiek asmeniniame gyvenime, tiek mano veikloje. Mane žavi Ugnės kompetencija ir empatija. Dažnai į sesiją ateinu su įvairiausiomis mintimis ir problemos, ir Ugnė, be jokio išankstinio pasiruošimo, visuomet pasidalina tai temai naudinga informacija, metodais, atsiunčia papildomos medžiagos, rekomenduoja knygas, podcastus, etc. Esu dėkinga Ugnei už visas mano transformacijas.
Rasa Barčaitė
Noriu padėkoti Ugnei už profesionalumą, ramybę, gerai suformuluotus klausimus. Rekomenduoju kas nori gilintis į save ir rasti atsakymus Ugnė nuostabi, įkvepianti specialistė, išmananti savo savo darbą. Dėkoju ♥️
Daiva Lydekienė
Ugnės konsultacijos man padėjo save pažinti ir atrasti kamavusių problemų sprendimus. Turbūt vertingiausia pamoka, kurią mane išmokė Ugnė, pačiai mokėti rasti atsakymus į mano problemas. Atrodo toks paprastas jos klausimas “O kas blogiausio atsitiktų, jei taip padaryčiau…”, man ne vieną problemą padėti pamatyti kitu kampu. Ugnės asmenybė sužavėjo savo pozityvumu, draugiškumu, labai paprastu ir lengvu bendravimo būdu. Esu pakankamai išranki ir priekabi klientė, tačiau Ugnės atveju tik patys geriausi atsiliepimai.
Rasa Barčaitė
Ugnė turi įgimtą savybę "jausti žmones" ir jiems padėti. Jos žinios, taikomi įvairūs psichologiniai bei koučingo metodai, padėjo rasti priežastis ir atsakymus į labai svarbius klausimus. Esu labai dėkinga Ugnei už profesionalią pagalba bei šiltą jos buvimą šalia reikiamu metu.
Audronė
Audronė Vaitkevičiūtė
Turėjau ne vieną koučingo sesiją pas Ugnę ir tai visada būna didelis žingsnis link atsakymo, kurio ieškau. Kad ir kokia tema bebūtų, po mūsų pokalbio visada aiškiai pamatau, ko noriu/nenoriu, koks kelias laukia iki mano tikslo. Labai vertinu Ugnę, kad visada išlieka objektyvi ir suinteresuota į kliento asmeninį tobulėjimą. Jaučiuosi lyg su jos užduodamais klausimais pati būčiau išsprendusi problemas, o tai sukelia didžiulį pasitikėjimą savimi. Ačiū Tau, Ugne, ir iki kitų kartų.
Liucija
Liucija Sejonaitė
Ugnė išties daug padėjo siekiant aiškumo ir krypties. Net pati nesitikėjau, jog koučingas gali šitiek man padėti. Ugnė labai supratinga, paremia ir paskatina. Kai reikia, duoda išsikalbėti, o kai reikia, užduoda protingus klausimus, kurie padeda man suprasti kryptį ir prieiti naudingų išvadų apie save. Sesijų metu suradau, koks požiūris į sveiką gyvenseną mano atveju yra naudingiausias ir maloniausias bei suradau būdų, kaip atrasti laiko savo side hustle vystymui užimtoje darbotvarkėje. Ačiū, Ugne!
Gabrielė Mockutė
Gerbiamoji Ugnė, nuoširdžiai noriu padėkoti Jums. Per trumpą laiką jūs padejote man suprasti, kas atrodė akivaizdu, tačiau verdama savo pačios minčių sraute aš negalėjau to pamatyti pati.
Liudmila Kučinskienė
Su Ugne, rekomendavus draugei, susipažinau, galima sakyti, iš smalsumo. Tuo savo gyvenimo laikotarpiu po truputį ėmiau peržiūrėti savo kasdienybę, lūkesčius, ambicijas, baimes. Po per pirmą sesiją Ugnės užduotų klausimų, pajutau, kad ji yra tas žmogus, kuri turi galios padėti atpažinti ženklus, kodėl nepasitikiu savimi, kritikuoju save kiekviename žingsnyje ir vis nukrypstu nuo vidinio kurso. Po keleto mūsų sesijų visas vidus tiesiog aptirpo nuo giliai viduje užslėptų, nepatogių atpažinimui jausmų: kad esu išdresiruota/užsiprogramavusi patikti kitiems ir kad savo vertę jaučiu tik įdėdama daug darbo ir pastangų, atiduodama viską, ką turiu dėl kitų siekių ir tikslų, dėl ko vis save nualinu. Nenorėjau įsiklausyti į vidinius poreikius, o jei ir įsiklausydavau – niekaip jų neišpildydavau. Padedant Ugnei, pradėjau dirbti su savo emocijomis, nuostatomis, ėmiau atpažinti kūno siunčiamus signalus ir išmokti juos skaityti. Net graudinuosi rašydama šiuos žodžius, kadangi kiekvienas mūsų susitikimas man lyg vaistai sielai.
Keletas svarbiausių pokyčių, kurie įvyko mano gyvenime, per beveik keturis mūsų pažinties mėnesius: 1) išdrįsau kreiptis į daktarus, ką ilgai atidėliojau; 2) pradėjau atpažinti savo emocijas, dėl ko stipriai sumažėjo užkandžiavimas ir betikslis naršymas internete bei išaugo produktyvumas ir energijos lygis; 3) ėmiau dažniau sakyti „ne“, nors tai iš manęs pareikalauja daug vidinių jėgų ir milžiniško darbo su savimi; 4) išmokau keisti požiūrį į tai, kas man kelia baimes; 5) puoselėjant vidinius namus, pradėjau žymiau daugiau dėmesio skirti ir išorinei aplinkai.
Simona

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.