Pažink save

pažindama savo stilių

Sveika! Sveikinu nusprendus pažinti save su psichologinėmis stiliaus kortelėmis. Tai bus labai įdomi patirtis, kuri padės tau naujai pamatyti save, savo dabartinį stilių ir dar geriau atskleisti save (tiek per drabužius, tiek ir kasdieniame gyvenime).

Kaip viskas vyks?

Tau patogiu metu skirk 30 – 40 minučių laiko sau, pasidaryk arbatos ir jaukiai peržiūrėk šią įrašytą video paskaitą. Jos metu sužinosi visą svarbiausią informaciją apie stiliaus korteles ir papasakosiu ką daryti toliau. Visą reikalingą informaciją rasi šiame puslapyje žemiau. 

Kaip atrodžiau vaikystėje?

4 vaikystės stiliai

Psichologinės stiliaus kortelės

59 stiliaus kortelės

Kas toliau?

Jau išsirinkai stiliaus korteles, kurios geriausiai atspindi tavo dabartinį ir tave traukiantį stilius. Savo pasirinktų kortelių numerius atsiųsk man asmenine žinute per facebook (nuoroda čia) arba instagram @ugne_lindziute.

Pvz.: 

Vaikystėje buvau panašiausia į idealią mergaitę

Dabartinis stilius 30, 3, 17

Norimas stilius 24, 44, 10

Per 72 valandas atsiųsiu tau audio žinutę su visa asmenine informacija apie tai, ką tavo stiliaus pasirinkimas sako apie tave ir kaip geriau save atskleisti per drabužius.

Gavusi atsakymą galėsi užduoti man iškilusius klausimus ir pasidalinti savo įspūdžiais ir mintimis.

Laukiu tavo žinutės,
Ugnė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.