Nerimo mažinimo programa

14 dienų programa norintiems sumažinti patiriamo nerimo kiekį

Tu gali jausti daugiau vidinės ramybės, nepriklausomai nuo išorinių aplinkybių

Susiklosčius pasauliniams įvykiams labai didelė dalis žmonių patiria daug nerimo. 

Pasauliniai įvykiai sukėlė labai daug baimės ir neužtikrintumo jausmo net iki tol ramiems žmonėms. Patiriantiems nerimą paskutinė savaitė ypač sunki – nes reikšmingai padidino ir taip kasdienybėje patiriamo nerimo kiekį. 

Norėdama pasidalinti savo turimomis koučingo, psichoterapijos ir emocijų paleidomų žiniomis ir patirtimi, kurią įgijau dirbdama su žmonėmis sukūriau šią programą, kuri kiekvienam padės sumažinti savo patiriamo nerimo kiekį.

Kas tavęs laukia programoje?

🔹 14 dienų tave pasieks asmeninė žinutė su dienos praktika ir užduotimis.

🔹 14 kasdienių užduočių.

🔹 4 skirtingos meditacijos, kurias galėsi kartoti tiek kartų, kiek to norėsi.

🔹 Teorinė medžiaga apie nerimą, nerimo įveikos strategijas, emocijų paleidimo technikas. Visą teorinę medžiagą iš karto taikysime praktiškai.

🔹 Palaikymas facebook grupėje.

Nr (5)

Apie programą

🔹 Atliksime įvairias praktikas, užduotis ir meditacijas, kurios padės sumažinti šiuo laikotarpiu patiriamą stresą ir nerimą.

🔹 Kiekvieną dieną gausi po užduotį, kurią kviesiu tave atlikti dienos metu. Tam reikės skirti bent 15 min per dieną.

🔹 Užduotys bus orientuotos į savijautos keitimą visos dienos metu, tad kviesiu programoje gaunamas užduotis įnešti į savo kasdienybę.

🔹 Atliekant užduotis pastebimai sumažės patiriamo nerimo kiekis, pajausi daugiau ramybės ir vidinio balanso. ​

Programos autorė

Ugnė Lindžiūtė – sertifikuota (ICF) koučingo specialistė, gydytoja besispecializuojanti  psichoterapijoje (LSMU, Kognityvinė ir elgesio terapija), sertifikuota meditacijų fasilitatorė, emocijų paleidimų instruktorė. 

Jau daugiau nei 5 metus aktyviai konsultuoju žmones ir pastebiu, kad su didesniu ar mažesniu nerimu susiduria kiekvienas žmogus. 

Norėdama pasidalinti savo turimomis žiniomis ir patirtimi, kurią įgijau dirbdama su žmonėmis sukūriau šią programą, kuri kiekvienam padės sumažinti savo patiriamo nerimo kiekį.


Ugne Lindziute

Ši programa skirta tau, jei į bent vieną teiginį atsakysi "taip"

– Jauti padidėjusią baimę ir nerimą

– Jauti sunkumą krūtinėje, gniužulą gerklėje, padažnėjusį širdies plakimą

– Sunku susikaupti kasdienėse veiklose

– Baiminiesi dėl savo artimųjų

– Daug laiko praleidi socialiniuose tinkluose ir stebint naujienas, o tai sukelia dar daugiau streso

– Nežinai kaip pagerinti savo savijautą ar įprasti būdai nėra veikmingi

🔹 KADA?
Į programą gali prisijungti JAU ŠIANDIEN.

🔹 KUR?
Online. Pradėjus programą kasdien 14 dienų gausi asmenines žinutes su visa reikalinga informacija.

🔹 KAINA?
14 eurų. Tai simbolinė kaina, po 1 eurą už kiekvieną programos dieną.

Keletas klientų atsiliepimų

Ugnės konsultacijos man padėjo save pažinti ir atrasti kamavusių problemų sprendimus. Turbūt vertingiausia pamoka, kurią mane išmokė Ugnė, pačiai mokėti rasti atsakymus į mano problemas. Atrodo toks paprastas jos klausimas “O kas blogiausio atsitiktų, jei taip padaryčiau…”, man ne vieną problemą padėti pamatyti kitu kampu. Ugnės asmenybė sužavėjo savo pozityvumu, draugiškumu, labai paprastu ir lengvu bendravimo būdu. Esu pakankamai išranki ir priekabi klientė, tačiau Ugnės atveju tik patys geriausi atsiliepimai
Rasa Barčaitė
Ugnė išties daug padėjo siekiant aiškumo ir krypties. Net pati nesitikėjau, jog koučingas gali šitiek man padėti. Ugnė labai supratinga, paremia ir paskatina. Kai reikia, duoda išsikalbėti, o kai reikia, užduoda protingus klausimus, kurie padeda man suprasti kryptį ir prieiti naudingų išvadų apie save. Sesijų metu suradau, koks požiūris į sveiką gyvenseną mano atveju yra naudingiausias ir maloniausias bei suradau būdų, kaip atrasti laiko savo side hustle vystymui užimtoje darbotvarkėje. Ačiū, Ugne!
Gabrielė Mockutė
Noriu padėkoti Ugnei už profesionalumą, ramybę, gerai suformuluotus klausimus. Rekomenduoju kas nori gilintis į save ir rasti atsakymus Ugnė nuostabi, įkvepianti specialistė, išmananti savo savo darbą. Dėkoju ♥️
Daiva Lydekiene
Pirmą kartą lankiausi Ugnės vedamame seminare "Meilė sau" ir taip nuostabiai pasijaučiau, tiek gerų emocijų pasikroviau, labai buvo gera dalintis mintimis su kitomis merginomis ir moterimis, taip pat jas išklausyti ir suprasti, kokios visos esame panašios 😊 iš Ugnės sklinda vidinė ramybė ir stiprybė, nuostabu, kad ji tuo dalinasi🙏♥️ sėkmės ir iki pasimatymo!
Miglė Kiškionė
Gerbiamoji Ugnė, nuoširdžiai noriu padėkoti Jums. Per trumpą laiką jūs padejote man suprasti, kas atrodė akivaizdu, tačiau verdama savo pačios minčių sraute aš negalėjau to pamatyti pati.
Liudmila Kučinskienė
Šie užsiėmimai tai jauki ramybė. Minčių susidėliojimas ir aiškumas. 🙂 ačiū ❤️
Gintarė Neverdauskė

Visi kalba, kaip normalu jausti emocijas krizinėje situacijoje.
Tai visiška tiesa.

Aš pasakysiu kiek kitaip. Visas emocijas jausti visada yra normalu.

Tačiau mes renkamės į kokias emocijas investuojme savo laiką ir savo energiją. Net ir kriziniu ar sunkiu laikotarpiu galime padėti sau išlikti ramiems ❤️

14 dienų trukmės

"Nerimo mažinimo programa"​
14
  • Simbolinė kaina, po 1 eurą už kiekvieną programos dieną
  • 14 dienų gausi asmenines žinutes su visa reikalinga informacija
  • Teorinė medžiaga
  • Įvairios praktikos, užduotys ir meditacijos
  • Atliekant užduotis sumažinsi patiriamą stresą ir nerimą
  • Įgytas žinias galėsi pritaikyti bet kuriose gyvenimo situacijoje
Top

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.