ASMENINĖ KOUČINGO SESIJA

Jau kuris laikas turi klausimą, į kurį ieškai atsakymo? Nori daugiau aiškumo gyvenime? Turi tikslą, tačiau kažkas stabdo jį pasiekti? Jauti, kad gyveni ne tokį gyvenimą, apie kurį visada svajojai? Nežinai, ko nori iš gyvenimo? Žinai, ko nori, bet jauti baimę ar abejones? Trūksta palaikymo? Nori jausti daugiau pasitikėjimo savimi? Nori geriau jaustis kasdieniniame gyvenime?

Asmeninė koučingo sesija - tai kitoks pokalbis tarp dviejų žmonių. Tai erdvė, kurioje gali išsiskleisti, būti savimi. Tai erdvė geriau pažinti save ir plėstis kaip asmenybei. Tai galimybė pamatyti situaciją iš naujos perspektyvos, nusistatyti tikslus, viziją, kryptį, ar tiesiog įnešti daugiau aiškumo į savo gyvenimą.

ASMENINĖ KOUČINGO SESIJA GALI PADĖTI

Geriau suprasti save ir savo norus
Labiau pasitikėti savimi
Greičiau pasiekti nusistatytus tikslus
Sukurti proveržį gyvenime

KAIP VYKSTA KOUČINGO SESIJA?

Koučingo sesijos trukmė 1 - 1,5 val.

Sesijos metu nuoširdžiai bendraujame, užduodu įvairius mąstymą skatinančius klausimus, dalinsiuosi grįžtamuoju ryšiu. Visus atsakymus mes turime savo viduje. Svarbu mokėti ir norėti juos atrasti. Tikrasis pokytis po sesijų įvyksta atradus atsakymus savo viduje.

Pokyčiams įsisąmoninti ir įgyvendinti paprastai reikia bent 3 - 5 susitikimų. Didžiausius pokyčius atneša ilgalaikis bendradarbiavimas (10 ir daugiau sesijų), tačiau galime susitikti ir 1 - 2 sesijoms, priklausomai nuo Tavo poreikių.

Susitikimai vyksta gyvai, Kaune esančioje studijoje, arba online.

Galiu Tau padėti daug greičiau pasiekti norimų rezultatų!
Su Jumis bus susiekta per 24 valandas

Kaip mano klientai jaučiasi po sesijų?