UGNĖ LINDŽIŪTĖ

sertifikuota koučingo specialistė (ICF), sertifikuota meditacijų mokytoja

Mano gyvenime daugybė skirtingų ir spalvotų patirčių susipynę į labai savitą ir nuostabų patyrimą, davusį man neeilinį suvokimą apie gyvenimą ir save.

Baigiau medicinos studijas, tačiau durbdama gydytoja nesijaučiau laiminga. Pradėjau matyti, kad laimingi žmonės dažniausiai neserga, o daugumą ligų žmonės susikuria savo gyvenimo būdu - gyvendami ne tokius gyvenimus, kurie juos džiugintų. Dirbdami darbus, kurie jiems nepatinka ir netinka. Būdami santykiuose, kuriuose nenori būti. Jausdami vidinį nepasitenkinimą gyvenimu... Visa tai matydama supratau, kad noriu ir galiu padėti žmonėms keisti savo gyvenimą, suvokti savo tikruosius norus ir padėti jų siekti. Tai buvo labai didelis karjeros pokytis mano gyvenime.

Kelias iki to, kur esu šiandien buvo tikrai nelengvas. Tačiau esu be galo dėkinga gyvenimui ir mano artimiems žmonėms, kad šiandien esu čia. Viskas, apie ką kalbu ir dalinuosi yra mano pačios patyrimai ir suvokimai.

Baigiau Baltijos koučingo mokyklą ir esu sertifikuota (ICF) koučingo specialistė.

Dabar gyvenu iš širdies, klausydama savo širdies balso. Noriu padėti Tau išgirsti savajį, nes jis šneka nuostabiausia kalba, žinančia visus teisingus atsakymus.

Koučingo pagalba padedu žmonėms patiems atidaryti savo širdies duris ir pradėti kurti tokį gyvenimą, apie kurį anksčiau tik svajojo.

Mano aistra padėti žmonėms suvokti savo tikruosius norus ir pasiekti savo tikslų. Tikiu, kad gyvenime svarbiausia klausytis širdies balso, gyventi leidžiant sau būti tokiai, kokia esi šiandien. Taip atsiskleidžia didžiausi mūsų talentai ir galime jaustis iš tiesų laimingi.

Niekas negali parodyti auksinio rakto į laimę kitam, tai slypi kiekvieno iš mūsų viduje. Tereikia mokėti tuos atsakymus išgirsti. Labai svarbu mokėti nurimti, priimti save tokį, koks esi. Ir išdrįsti siekti to, ko iš tikrųjų nori!

Koučingas man padėjo atrasti daugybę atsakymų, todėl žinau, kad jis gali padėti ir Tau.